دو روزه الموت
گالری تصاویر
نوع تور :
تفریحی
ظرفیت کلی تور :
15 نفر
ظرفیت باقی مانده :
15 نفر
قیمت هر نفر :
820 هزار تومان
تاریخ و ساعت شروع تور :
پنجشنبه 3 شهریور 1401 - 08:30
تاریخ و ساعت پایان تور :
جمعه 4 شهریور 1401 - 20:30
توضیحات تور :
:: توجه توجه :: این تور مخصوص تنبل هاست...///...
بعد یک دوش و صبحانه سبک تو خونت، خودتو میرسونی ولیعصر، از اونجا سوار مینی بوس لوکس تور میشی ... راه میوفتی سمت الموت ... تو گردنه و در میان ابرها نفس تازه می کنی و از آب چشمه های معدنی نوش جان می کنی ... کنار شاهرود و با همراهت عکس یادگاری و دست جمعی می گیری ... یک راست گازشو می گیری به سمت روستای توریستی گازرخان و بازدید از قلعه تاریحی حسن جان صباح ... البته تو راه رفت و برگشت روی پل آهنی هم نیش ترمزی می زنی ... حالا که تا اینجا اومدی روستای توان و خشکچال هم یه سر می زنی (شاید اونجا ملکی چشمتو گرفت و قولنامش کردی) ... برمی گردی روستای گلیم اندج و کنار رودخانه خروشان نهاری بر بدن می زنی و داخل صخره ها از خنکی پنکه های طبیعی لذت می بری ... عصری روانه اوان شده و با دیدن ویویی از نگین الموت راهی اقامتگاهی میشی که برات کلی تدارک دیده شده توش/. شامت غذای محلی دست پخت سرآشپزه ... چون خیلی خسته ای فردا میتونی بخوابی تا لنگ ظهر و اگه عادت نداری صبحانه نوش جان کن و بزن دریاچه ... بعد نهار از میزبان خداحافظی کرده و سوار بر مینی بوس میری مستقیم رجایی دشت و فکر می کنی سفرت به پایان رسیده ... با یک سورپرایز، یک بعدظهر هم وقت میذاری برای دیدنی های الموت غربی (قلعه تاریخی لمبسر و خارود) ... حالا وقت خرید برنج و سوغاتی و محصولات محلیه ... حوالی عصر و از جاده معروف بهرام آباد خودتو به قزوین میرسونی و تو مسیر دانشگاه باراجین تا ولیعصر هر جا که دوست داشتی پیاده میشی.
قوانین تور :
هر چی که فکر می کنی لازم داری با خودت بیار
تور به اتمام رسیده است !
تماس با ما
آدرس :
• قزوین، ولیعصر، روبروی هتل مرمر، مجتمع اداری نیایش، طبقه 4، واحد 434
کد پستی ۳۴۱۵۹۳۹۸۳۱
تلفن : 22 10 99 33 - 028
همراه : 3825118 - 0912
ایمیل :info@alamut-tour.ir
مسیریابی تا دفتر الموت تور :
گوگل مپ ویز
ثبت شکایت مشتریان : کاربر گرامی؛ جهت اعلام شکایت، نظر، انتقاد و پیشنهاد در مورد سرویس‌دهی سایت الموت تور می‌توانید با راه های تماس بالا‏ موضوع را با ما در میان بگذارید.
با خیال راحت به ما اعتماد کنید

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت گردشگری نسیم الموت به شماره ثبت 15840 محفوظ است.‎‏ این شرکت که هلدینگ مجموعه ‏Alamut Tour ‎‏ را بر عهده دارد با چشم انداز توسعه صنعت گردشگری و توریسم در ‏منطقه الموت قزوین جهت نیل به اهداف موردنظر از جمله پوشش تمام خدمات گردشگری این منطقه با تمرکز بر گردشگری ‏سلامت و اکوتوریسم به ثبت رسیده است‎.‎‏

طراحی و توسعه توسط : میثاق احمدی