قوانین الموت تور

قوانین و مقررات سایت الموت تور

سایت الموت تور پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران است لذا خود و شما را ملزم به اجرای تمام قوانین می داند.

عملیات خرید در الموت تور مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیک ایران بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. کاربر ضمن خرید اینترنتی، متعهد می‌شود از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید آگاهی کامل دارد.

با توجه به اینکه وب سایت الموت تور قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک است، برای رسیدگی سریع‌تر به درخواست کاربران، اطلاعاتی مانند شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز از کاربران درخواست می گردد.

تمامی اطلاعات کاربران نزد الموت تور محرمانه تلقی می‌شود و سایت متعهد می‌شود این اطلاعات را در اختیار شخص دیگر قرار ندهد، مگر در مواقعی که این اطلاعات از جانب مقامات ذیصلاح با داشتن حکم قانونی درخواست شود.

کاربر با ثبت نام در سایت الموت تور می‌پذیرد که قوانین و مقررات آنرا به صورت کامل مطالعه کرده و به مفاد آن آگاه و تمامی موارد آنرا پذیرفته است. در صورتی که در آینده در این قوانین و مقررات تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه بروزرسانی و منتشر می‌شود و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر از سایت به‌معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

کاربر می‌پذیرد که الموت تور ارائه دهنده خدمات اقامتی نیست و تنها یک بستر نرم‌افزاری برای ارتباط میان میزبان و مهمان جهت توافق به انجام یک اقامت است.

الموت تور ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع­رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه پیام ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.

برای استفاده از الموت تور تنها افرادی بالای ۱۸ سال سن، واجد اهلیت قانونی بوده و می‌توانند در سایت ثبت نام کنند.

شرط استفاده از محل اقامت، داشتن محرمیت شرعی است و همراه داشتن مدارک اثبات آن در زمان مراجعه به محل ضروری است.

میزبانان و مسئولان سایت الموت تور در مقابل حوادث غیرمترقبه مثل قطعی آب، برق یا گاز، وضعیت آب و هوا، ‌زلزله، آتش سوزی و حوادثی از این دست که به صورت مشخص به اقامتگاه مربوط نمی باشد مسئولیتی ندارند.

در مواردی نادر اشتباهات میزبان، مشاهده­ی خرابی و مشکلات در واحد اقامتی رزرو شده، دلایل امنیتی یا اشتباهات کارمندان شرکت وجود دارد، که در این موارد سعی می‌گردد الموت تور واحد اقامتی دیگری با همان شرایط در همان زمان برای میهمان تهیه و یا در صورت عدم امکان، وجه به میهمان باز می‌گردد.

سایت الموت تور هیچگونه مسولیتی نسبت به رفتار مهمان در زمان سفر و در ملک رزرو شده ندارد.

در اختلاف ها بین مهمان و میزبان الموت تور تصمیم نهایی را می گیرد.

امکان تبادل پیام بین میزبان و مسافر به منظور انجام هماهنگی و سوال و جواب در رابطه با اقامتگاه و شرایط رزرو آن است. میزبانان و مسافران از تبادل شماره در سایت خودداری فرمایند.

هرگونه تغییر در رزرو توسط میزبان یا مهمان با مسئولیت و هماهنگی خودشان صورت می گیرد و سایت در این زمینه هیچگونه دخالتی ندارد.

طبق عرف ویلاداران و گردشگری در کشور عزیزمان، زمان تحویل اقامتگاه ساعت ۱۴ و زمان تخلیه ساعت ۱۳ می باشد درنتیجه ساعت ورود شما به اقامتگاه معیار محاسبه زمان ورود و خروج نمی باشد(مگر اینکه مهمان و میزبان از قبل با یکدیگر هماهنگ نمایند).

اجاره ویلا به مهمانان خارجی تنها در صورت ارائه پاسپورت و گذرنامه معتبر امکان پذیر است.

برگزاری جشن و مهمانی فقط در اقامتگاه‌هایی مجاز است که در قوانین خانه اجازه برگزاری آن ذکر شده باشد.

همراه داشتن حیوان خانگی فقط در اقامتگاه‌هایی مجاز است که در قوانین میزبان اجازه ورود آن اعلام شده باشد.

هرگونه سوء استفاده و استفاده تبلیغاتی و کپی برداری از سایت الموت تور پیگرد قانونی دارد.

تلاش برای اختلال در سیستم و ورود به حساب دیگران ممنوع می باشد و پیگرد قانونی دارد.

شرایط و قوانین سایت برای میزبان

میزبان بدین وسیله متعهد میگردد تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را در خصوص اداره اماکن گردشگری رعایت نماید.

میزبان، به عنوان کاربر، موظف است قوانین ‌سایت را به صورت کامل مطالعه کند و در صورت تمایل به همکاری آن‌ها را بپذیرد.

میزبان پس از قرار دادن ملک خود در سایت ملزم به پاسخ به تماس‌ها، پیغام‌ها و درخواست‌های رزروی است و در صورت عدم توجه مکرر به این امر ابتدا تذکر گرفته و در صورت ادامه، فعالیت ایشان معلق می‌گردد.

میزبان متعهد است تمام اطلاعات و امکانات و عکس های اقامتگاه خود را به صورت صحیح در اختیار سایت قرار دهد.

شناختن میزبانی که مهمان قرار است با او در ارتباط باشد و اقامتگاهش را رزرو کند باعث ایجاد حس اعتماد بین طرفین می‌شود. بنابراین میزبان باید اطلاعات کاربری خود را کامل و در حساب کاربریش منتشر کند.

مهمان بر اساس مطالب و عکس‌های ثبت شده در بخش اطلاعات اقامتگاه نسبت به رزرو آن اقدام می‌کند. پس اگر تغییراتی در آن پیش آمد حتما اطلاعات اقامتگاه را بروز کند و یا به همکاران ما در واحد پشتیبانی اطلاع دهد تا مغایرت ایجاد شده را برطرف کنند.

نرخ اجاره­ی واحدها از طرف میزبان تعیین می‌شود و درصدی از آن به عنوان کارمزد سایت محاسبه می‌شود.

قیمت اعلام شده برای اجاره اقامتگاه باید متناسب با کیفیت قابل ارائه به مهمان باشد. شما این امکان را دارید که همیشه قیمت‌ها را تغییر دهید. پس ضروری است که همیشه قیمت‌های مربوطه به‌روز باشند.

بعد از ثبت رزرو اقامتگاه اطلاعات کاملِ رزرو و مهمان‌ها در اختیار میزبان قرار خواهد گرفت و هزینه اقامت آن‌ها از طریق سامانه پایا به حساب میزبان واریز می‌شود.

میزبان در صورت دریافت مبلغ رزرو اقامتگاه، حق هیچگونه تغییر در مبلغ تعیین شده، ساعت ورود و خروج و روز رزرو را ندارد.

احراز هویت و اخذ و تایید مدارک شناسایی مهمانان به عهده میزبان میباشد.  

میزبان ملزم به تحویل دادن تجهیزات و کلید هنگام ورود و تحویل‌گیری هنگام خروج از میهمان است.

میزبان باید تمام وقت در دسترس و پاسخگوی مهمانان و اپراتورهای سایت باشد. سرعت عکس‌العمل شما به رزرو، پاسخگویی به سوال مهمان یا پیگیری یک موضوع خاص امتیاز ویژه‌ای برای یک میزبان است.

اگر به هر دلیلی قادر به ارائه واحد اقامتی در تاریخ خاصی نیستید، باید وضعیت واحد خود را در آن تاریخ به "پُر" تغییر دهید تا امکان رزرو آن برای تاریخ موردنظر وجود نداشته باشد.

میزبان در صورت مواجهه با موارد خلاف عرف و قانون مجاز به لغو (امتناع از انجام) اقامت بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده بر عهدۀ مهمان است.

میزبان می­بایست مسئولیت تمام و کمال ملک خود را بر عهده بگیرد و درصورت بروز هرگونه مشکل اعم از خسارات مالی و جانی در طی سفر، مسئولتی متوجه سایت نخواهد بود.

توصیه ­های بیشتر به میزبان

اگر مهمان شما خاطره­ای خوب یا تجربه خاصی از اقامت خود ثبت کند باعث می‌شود که مهمان­های دیگر با خواندن نظر او برای سکونت در اقامتگاه شما تشویق شوند و آن را برای رزرو انتخاب کنند. رعایت کردن موارد زیر باعث ایجاد حس رضایت بیشتر در طول مدت زمان اقامت مهمان و در نتیجه ثبت امتیاز بالا برای اقامتگاه شما می‌شود:

در اولین فرصت بعد از نهایی شدن رزرو، با مهمان خود تماس گرفته و ضمن خوش­آمدگویی و تشکر از حسن انتخابشان و اطمینان از وارد بودن به مسیر روستا و اقامتگاه، آمادگی خود را برای پاسخگویی جهت اطلاعات تکمیلی اعلام نمایید.

سرعت و کیفیت بالا در پاسخگویی به مهمان نشانه حضور میزبانی دقیق، خوش‌فکر و مهمان‌نواز است. برای مهمانهای خود مهمان‌نواز باشید.

مهمان همیشه انتظار دارد در اقامتگاهی پاکیزه و با شرایط بهداشتی مناسب سکونت داشته باشد. تمیز بودن تمام قسمت‌های اقامتگاه و نظافت همیشگی وسایل خواب باعث ایجاد حس اطمینان و رضایت در مهمان می‌شود.

 در مورد موضوعات غیرمنتظره­ای که ممکن است که اقامت مهمان را تحت تاثیر قرار ‌دهد صادق باشید. مثلاً اگر در همسایگی شما یک پروژه ساخت‌وساز پر سر و صدا وجود دارد، زیاد بودن تعداد پله‌هایی که برای رسیدن به ساختمان وجود دارد و یا وجود مشکلی برای تامین همیشگی آب گرم، حتما در اطلاعات اقامتگاه به آن اشاره کنید.

مسیرهای رسیدن به محل اقامت را با جزئیات برای مهمان بیان کنید. اگر برای رسیدن به واحد باید از جاده خاکی یا مسیری ییلاقی عبور کند حتما آن را بیان کنید. بهتر است برای صرفه‌جویی در زمان آن را در اطلاعات واحد اقامتی خود قرار دهید.

خدماتی مثل نانوایی، سوپرمارکت و تهیه غذا در روستا یا اقامتگاه، همراه با اعلام هزینه جداگانه در اطلاعات مربوط به اقامتگاه بیان کنید.

فهرستی از شماره‌ تماس‌های ضروری محلی برای مهمان تهیه کنید و در دسترس ایشان قرار دهید.

به مهمان اطلاعات کافی درباره نحوه و زمان تحویل کلید و ورود به اقامتگاه ارائه دهید.

میزبان برگزیده چیست و چه مزیتی دارد؟

میزبان برگزیده امتیاز ویژه‌ای است که از سوی سایت و با نظارت ویژه بر عملکرد میزبان‌ها به ایشان اعطا می‌شود. وجود این نشان روی پروفایل هر میزبان به معنای آن است که او فردی متعهد، پاسخگو و قابل اعتماد است و این اطمینان را به مهمان‌ها می‌دهد که با خیال راحت رزرو خود را انجام دهند؛ در نتیجه تعداد رزرو میزبان‌های برگزیده نسبت به دیگر میزبان‌ها رشد قابل توجهی خواهد داشت.

اطلاعات، عکس‌ها، قیمت‌ها و پُر و خالی بودن واحدهای شما همیشه باید به روز باشد. پس همیشه پنل کاربری خود را بررسی کنید و تغییرات مورد نظرتان را برای ارائه‌ی خدمات بهتر به مهمان انجام دهید.

لغو رزرو از سمت مهمان به دلیل «مغایرت اطلاعات»، «عدم رضایت مهمان از میزبان یا اقامتگاه» و یا « لغو رزرو از سمت میزبان» در ۳ ماه گذشته را نداشته باشد.

زمان پاسخگویی میزبان از زمان ارسال درخواست کمتر از 15 دقیقه باشد.

شرایط و قوانین سایت برای مهمان

 مهمان می‌پذیرد رزرو هر اقامتگاه به معنای تأیید مقررات آن اقامتگاه از سوی ایشان است.

مهمان موظف است شئونات اخلاقی و عرف منطقه­ای را رعایت کند.

همراه داشتن یکی از مدارک شناسایی(شناسنامه، کارت ملی یا پاسپورت) هنگام ورود به اقامتگاه الزامی است.  

کودکان بالای سه سال نفر کامل محسوب می‌شوند.

مهمان موظف است در زمان مقرر و در مکان مشخص شده حضور پیدا کند، در غیر این صورت سایت هیچگونه مبلغی را جهت لغو رزرو به علت عدم حضور شما بدون اطلاع قبلی برگشت نخواهد داد.

مهمان می‌پذیرد سقف ظرفیت(تعداد نفرات) اعلام شده را رعایت کند. اگر، به هر دلیل، تعداد افراد در اقامتگاه بیشتر از ظرفیت اعلام شده باشد مهمان باید با پشتیبانی سایت تماس بگیرد تا حداکثر ظرفیت واحد بررسی و در صورت موافقت، هزینه نفرات اضافی پرداخت شود.

مهمان تمام مسئولیت حفاظت و حراست از وسایل خود را بر عهده دارد و در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از گم شدن، خرابی و ... وسایل مهمانان، سایت هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارد.

مهمان موظف است اقامتگاه را مثل زمان تحویل، به میزبان بازپس دهد و چنانچه به واسطه اقامت ایشان، خسارتی به محل اقامت و وسایل آن وارد شود، مسئولیت تأمین هزینه‌های مربوط به آن را قبول نموده و با جبران خسارت، رضایت مالک منزل را جلب کند.

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا داشتن شکایت در طول مدت اقامت، باید موضوع فوراَ به مسئولین سایت اطلاع داده شود لذا به شکایاتی که به موقع اطلاع داده نشود رسیدگی نخواهد شد.

شرایط و قوانین لغو کردن رزرو

در صورت لغو رزرو توسط مالک، وی باید تمامی مبلغ را در اسرع وقت و با هماهنگی مسئولان سایت به مهمان بازگرداند.

در صورت درخواست کنسلی، مهمان موظف است دو روز قبل از زمان تحویل با مسئولان سایت هماهنگ کند در غیر اینصورت هنگامی که شما رزرو خود را کنسل می‌کنید، این ریسک برای صاحب اقامتگاه وجود دارد تا نتواند در زمان باقی مانده واحد اقامتی خود را به اجاره رساند. بنابراین منطقی است تا مبلغی را به‌عنوان جریمه‌ی استرداد از مسافر دریافت کند.

در صورتی که از زمان لغو رزرو تا تاریخ ورود مهمان به اقامتگاه بیش از ۷ روز مانده باشد تمام هزینه پرداخت شده به مهمان برگشت داده خواهد شد.

کنسل کردن رزرو در ایام غیرپیک چنانچه بیش از 3 روز به زمان تحویل مانده باشد با جریمه 15 درصد اعمال می‌شود.

از 48 ساعت مانده به تحویل کل مبلغ اخذ می‌گردد.

در صورت لغو رزرو در روزهای پیک، هیچ مبلغی به مهمان برگشت داده نمی‌شود. روزهای اوج سفر؛ تعطیلات نوروز، تعطیلات نیمه خرداد، تعطیلات ۲۲بهمن و ایامی از تقویم است که دو یا چند روز تعطیلی متوالی وجود دارد.

پرداخت هزینه به مهمان اگر بنا به درخواست شخصی او باشد 3 روز کاری و در غیراینصورت 3 ساعت زمان نیاز دارد.

 در صورت مراجعه  نکردن مهمان در زمان رزرو، محل اقامت برای وی خالی نگاه داشته شده و هیچ‌گونه وجهی مسترد نخواهد شد.

مسلما مقدار اعتباری که شما در ازای معرفی دوستان خود به سایت در یافت می­کنید صرفا جهت رزرو اقامتگاه بوده و قابلیت باز پرداخت نقدی نخواهد داشت.

تماس با ما
آدرس :
• قزوین، ولیعصر، روبروی هتل مرمر، مجتمع اداری نیایش، طبقه 4، واحد 434
کد پستی ۳۴۱۵۹۳۹۸۳۱
تلفن : 22 10 99 33 - 028
همراه : 3825118 - 0912
ایمیل :info@alamut-tour.ir
مسیریابی تا دفتر الموت تور :
گوگل مپ ویز
ثبت شکایت مشتریان : کاربر گرامی؛ جهت اعلام شکایت، نظر، انتقاد و پیشنهاد در مورد سرویس‌دهی سایت الموت تور می‌توانید با راه های تماس بالا‏ موضوع را با ما در میان بگذارید.
با خیال راحت به ما اعتماد کنید

تمامی حقوق این وب سایت برای شرکت گردشگری نسیم الموت به شماره ثبت 15840 محفوظ است.‎‏ این شرکت که هلدینگ مجموعه ‏Alamut Tour ‎‏ را بر عهده دارد با چشم انداز توسعه صنعت گردشگری و توریسم در ‏منطقه الموت قزوین جهت نیل به اهداف موردنظر از جمله پوشش تمام خدمات گردشگری این منطقه با تمرکز بر گردشگری ‏سلامت و اکوتوریسم به ثبت رسیده است‎.‎‏

طراحی و توسعه توسط : میثاق احمدی